Eveniment sportiv și eco-socio-cultural.
+40 732 661 743
Eveniment sportiv și eco-socio-cultural.
+40 732 661 743
Rezultate 2016

 

 

Rezultate proba Maraton

Loc Numar concurs Nume, prenume Club Categoria de varsta ag pl. Total
1 673 Salagean, Stefan TASULEASA SOCIAL M18-39 1 04:05:08
2 672 Sataru, Victor M18-39 2 04:08:23
3 452 Kokovics, Laszlo M40-55 1 04:25:10
4 449 Pascaut, Catalin M18-39 3 04:34:36
5 438 Barnea, Ion San Montan M40-55 2 04:38:26
6 420 Ica, Cristi M18-39 4 04:44:12
7 426 Pletea, Marian M40-55 3 04:47:34
8 430 Stan, George M18-39 5 04:51:22
9 450 Pantisi, Mihai M18-39 6 04:53:49
10 425 Ungureanu, Stefan M18-39 7 05:23:31
11 429 Tanase, Vlad M18-39 8 05:23:31
12 448 Gal, Ioan M18-39 9 05:28:02
13 435 Pavelea, Monica SCHREINER F40-55 1 05:31:32
14 434 Pavelea, Tudor-Daniel SCHREINER M40-55 4 05:31:33
15 671 Lixandru, Ionela F18-39 1 05:33:15
16 409 Sovea, Paul-Bogdan Amator M18-39 10 05:36:11
17 431 Gherasim, Andrei Alexandru Festina Lente M18-39 11 05:37:35
18 453 Pozsar, Francisc M40-55 5 05:38:47
19 439 Margarit, Costel M40-55 6 05:43:54
20 447 Ogawa, Hiroko F56+ 1 05:49:34
21 417 Manea, Gabriel M18-39 12 05:51:50
22 423 Bibolar, Gheorghe ATE TRASCAU CORP ZLATNA M18-39 13 06:01:02
23 412 Moldovan, Alex M18-39 14 06:14:55
24 446 Reghis, Ioana San Montan F18-39 2 06:16:02
25 410 Paun, Mugur RO Club Maraton M40-55 7 06:27:38
26 422 Iordache, Vasile Ro Club Maraton-Clubul Sportiv E M18-39 15 06:27:38
27 451 Dumitrascu,  Daniel M18-39 16 06:29:51
28 455 Scutelnicu, Ovidiu M40-55 8 06:31:41
29 444 Mitric, Adrian Siemens M40-55 9 06:53:56
30 428 Popa, Cosmin Constantin M18-39 17 07:14:09
31 432 Lemercier, Audrey F18-39 3 07:24:17
32 433 Zaharia, Gabriel Aria Land M40-55 10 07:24:17

Rezultate proba Semimaraton

Loc Numar concurs Nume, prenume Club Categoria de varsta ag pl. Total
1 226 Teodorescu, Adrian M40-55 1 02:12:14
2 261 Popa, Ciprian Crossfit Timișoara M18-39 1 02:24:02
3 232 Mihăilescu, Viorel San Montan M40-55 2 02:28:44
4 279 Stanciu, Florin M40-55 3 02:32:19
5 227 Teodorescu, Angela – Lăcrămioara F18-39 1 02:35:11
6 277 Matei, Ioana Gravity F18-39 2 02:35:42
7 274 Furdui, Calin M18-39 2 02:37:26
8 208 Horhogea, Daniel M18-39 3 02:41:45
9 216 Szecsi, Edward M18-39 4 02:42:03
10 284 Cengen, Mihai M18-39 5 02:49:11
11 269 Brad, Grigore M56+ 1 02:51:29
12 273 Tipei, Adina F18-39 3 02:51:40
13 222 Bucur, Miruna ATE TRASCAU CORP ZLATNA F18-39 4 02:52:45
14 238 Paterau, Catalin Mihai M18-39 6 02:53:09
15 200 Tonea, Mihai M18-39 7 02:54:02
16 275 Oțel, Valentin Alexandru Run 4 Life M18-39 8 02:54:31
17 264 Norocel, Razvan Miscarea CFR M18-39 9 02:54:31
18 278 Pavelea, Mihai M18-39 10 02:57:16
19 256 Constantin, Claudiu M40-55 4 02:58:11
20 258 Ilie, Eugen M40-55 5 02:58:11
21 263 Guta, Ramona-Raluca F18-39 5 02:59:29
22 213 Vermesan, Teodora F18-39 6 02:59:48
23 255 Stan, Viorel M40-55 6 03:05:54
24 240 Meici, Mircea M18-39 11 03:06:49
25 243 Girjavu, Marian Costel Craiova Running Club M40-55 7 03:07:07
26 235 Margauan, Dorinel PoliTimisoara M56+ 2 03:07:55
27 231 Pop, Andreea F18-39 7 03:12:47
28 228 Fagaras, Marin M40-55 8 03:14:41
29 219 Marcu, Ionut-Sorin M18-39 12 03:14:42
30 236 Gheorgheci, Marian Nicolae Alergotura.ro M18-39 13 03:16:06
31 225 Manta, Augustin M18-39 14 03:16:27
32 206 Mihai, Florina F40-55 1 03:17:26
33 267 Ursulescu, Liviu M18-39 15 03:17:32
34 237 Gornic, Claudia F18-39 8 03:18:09
35 230 Bontiu, Adrian M18-39 16 03:18:20
36 203 Csanad, Birtalan M18-39 17 03:18:21
37 217 Berbece, Camelia F18-39 9 03:18:46
38 221 Spataru, Fabian Nu M18-39 18 03:19:42
39 283 Stefanescu, Traian M18-39 19 03:19:55
40 272 Mîțiu, Mihai Alexandru M18-39 20 03:21:06
41 241 Ciucur, Alina CS Alternative F18-39 10 03:21:33
42 244 Mihaiu, Nicolae M18-39 21 03:21:33
43 242 Bucerzan, Cosmin – Gabriel M18-39 22 03:22:11
44 246 Din, Ana-Maria F18-39 11 03:27:51
45 282 Ursulescu, Teodora Alexandra F18-39 12 03:30:23
46 220 Marcu, Paula F18-39 13 03:30:23
47 229 Novac, Razvan M18-39 23 03:40:00
48 214 Ghilezan, Valentin M40-55 9 03:42:43
49 210 Hendea, Amalia Ioana F18-39 14 03:51:11
50 245 Mirestean, Andrei M18-39 24 03:51:11
51 259 Ciortan, Alina F18-39 15 03:51:17
52 260 Moise, Ana-Maria F18-39 16 03:51:17
53 205 Trifan, Eliza F18-39 17 03:52:26
54 281 Alexandrescu, Marcela F18-39 18 03:53:50
55 265 Ghira, George-Bogdan M18-39 25 03:57:00
56 266 Pricop, Raluca F18-39 19 03:57:02
57 253 Ionescu, Alice F18-39 20 04:20:37
58 280 Cioata, Radu M56+ 3 04:41:56
59 233 Semen, Elena Florentina F40-55 2 05:31:26
60 276 Moise, Mirela Elena F40-55 3 05:31:27

Rezultate proba Cursa 10KM

Loc Numar concurs Nume, prenume Club Categoria de varsta ag pl. Total
1 167 Bulgariu, Robert M18-39 1 00:39:49
2 184 Dolcos, Alex M18-39 2 00:40:07
3 165 Dinu, Vlad CTE SEQUOIA M40-55 1 00:40:30
4 101 Năvligu, Ionel Costinel amator M40-55 2 00:43:20
5 138 Pleian, Radu M40-55 3 00:43:27
6 141 Clapa, Răzvan M18-39 3 00:44:27
7 100 Dita, Constantina F40-55 1 00:45:11
8 144 Moraru, Irina Maricica Atletica Piombino Dese F40-55 2 00:46:06
9 129 Toiu, Anca F18-39 1 00:47:31
10 125 Chis, Daniel M40-55 4 00:47:33
11 112 Toma, Cristina Palic pachamama F18-39 2 00:48:28
12 164 Curuciuc, Silviu-Marian M18-39 4 00:48:40
13 159 Bobocescu, Valeriu Vasile Trupa lui Fane M40-55 5 00:49:14
14 128 Bocsa, Gheorghe Vasile amator M56+ 1 00:51:18
15 161 Tanasie, Marian CSM PITESTI M56+ 2 00:52:19
16 151 Mocanu, Valentin M18-39 5 00:53:40
17 178 Kadas, Simona F18-39 3 00:55:08
18 119 Cotolboiu, Bogdan Mircea M18-39 6 00:56:11
19 177 Neagu, Ovidiu M18-39 7 00:56:37
20 116 Macovei, Adina F40-55 3 00:56:46
21 142 Pârlitu, Cristina F18-39 4 00:57:15
22 132 Caba, Serban-Cristian M18-39 8 00:57:50
23 157 Stăvar, Ciprian M40-55 6 00:58:50
24 139 Prisecaru, Elena F40-55 4 00:58:52
25 109 Barbu, Lidia Simona Atletic Cardioclub F40-55 5 00:58:57
26 176 Popescu, Alexandra F18-39 5 00:59:01
27 143 Policsek, Viorica F18-39 6 00:59:37
28 156 Dan, Bodea M18-39 9 00:59:38
29 182 Petrescu, Maria Denisa F18-39 7 00:59:39
30 115 Baloi, Bogdan M18-39 10 01:00:00
31 135 Hera, Anca F18-39 8 01:00:01
32 113 Popistasu, Gil Locomotiva Bucuresti M56+ 3 01:02:02
33 155 Titălă, Ştefan M18-39 11 01:03:36
34 130 Preoteasa, Alexandru M18-39 12 01:04:07
35 121 Popa, Stefania F18-39 9 01:04:17
36 148 Dușa, Ioana-Gilia F18-39 10 01:04:34
37 172 Muresan, M. Vlad M18-39 13 01:04:49
38 179 Preda, Anca F18-39 11 01:06:52
39 181 Sarbu, Valentin M40-55 7 01:07:10
40 117 Semen, Valentin M40-55 8 01:07:11
41 153 Ehrmann, Sebastian M18-39 14 01:09:43
42 154 Frnka, Diane Linde F18-39 12 01:09:49
43 122 Trailescu, Dorina CROSSFIT TIMISOARA F18-39 13 01:10:40
44 174 Popescu, Florin M40-55 9 01:10:42
45 166 Dita, Alina F18-39 14 01:11:14
46 140 Fătu, Corina F18-39 15 01:11:15
47 183 Dincă, Adrian 01:13:00
48 145 Policsek, Daniel M18-39 15 01:13:36
49 175 Stan, Florin M18-39 16 01:14:39
50 160 Manea, Leonardo Nicusor M18-39 17 01:15:23
51 201 Corneanu, Virgil Brown Forman RO M40-55 10 01:16:39
52 173 Timar, Dana F18-39 16 01:16:42
53 123 Girjavu, Victoria F56+ 1 01:23:27
54 126 Radu, Sandra Ana-Maria F18-39 17 01:24:18
55 162 Decebal, Achim Ștefan M40-55 11 01:25:33
56 118 Sirbu, Gianina F18-39 18 01:25:45
57 133 Zaharia, Ion Aria land M56+ 4 01:27:27
58 158 Radu, Lucia RMA F56+ 2 01:49:08